szóhoz sem jutok..

Kata58 | 2017.01.17

Sziasztok! Nem jutok szóhoz a történések kapcsán, most olvastam végig a DA-n a fordítók hozzászólását, de mivel nem vagyok fordító, most egy kicsit tanácstalan lettem hogy írjak -e oda vagy sem, végül úgy döntöttem Neked írok ide. Kedves Hajni...nem is tudom hol kezdjem...ez az egész történet úgy ahogy van mondhatni rémtörténet lett, mert nem megoldást, hanem bánatot okozott. bajeva ott hibázott, hogy nem jelezte, hogy fordítja a sorozatot, de tech.hiba miatt nem tudja kitenni /bár akkor most /egész eddig nem is netezett?/.Nagyon mosakodásnak tűnik..és övön alulinak is a módszer, ahogy kitette. Pedig nekünk nézőknek sokat jelent a felirat hiszen ez által még érthetőbb az amit látunk. Mindenesetre köszönöm, hogy azok akik szeretnék még így is megnézni, a Te hatalmas munkáddal lehetőséget adtál rá. Még nem döntöttem le hogy nézem e de mindenesetre letöltöm magát a sorozatot. Remélem nem vette el az eset a fordítástól, hiszen mi nagy többség akik ismerjük a munkádat, nagyon szeretjük, és szeretünk. Remélem egy más sorozat kapcsán megvígasztalodsz, és nem futsz bele egy ilyen esetbe újra...Szeretettel és tisztelettel irányodban..Kata58

Új hozzászólás hozzáadása